İşte milyon dolarlık soyguncu

Özel bir şirkete ait para nakil aracında çalışan güvenlik görevlisinin Fatih’te gerçekleştirdiği soygunda, güvenlik görevlisinin kendisini bekleyen arkadaşıyla olay yerinden uzaklaştığı belirlendi.

Güvenlik görevlisi arkadaşını aracın kasasına kilitleyip, ölümle tehdit ettikten sonra 3 milyon 600 bin Amerikan Doları ve 2 milyon 900 bin Türk Lirası ile kayıplara karışan Kemal Yavuz’un fotoğrafı basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Yapılan çalışmalarda, arkadaşını aracın kasasına kilitledikten sonra Aksaray metro civarında aracı terk eden Yavuz, elindeki paralarla birlikte bir taksiye bindiği anlaşıldı. Taksi ile kısa süreli yolculuğun ardından Yavuz’un, kendisini bekleyen arkadaşıyla buluştuğu belirlendi. Bir firmadan kiraladıkları otomobille bölgeden ayrılan ikilinin, akşam saatlerinde de aracı geri getirip ettikleri ortaya çıkarıldı. Kemal Yavuz’un aynı firmada 4 yıldır güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenildi. Polis, Yavuz ile birlikte kimliği tespit edilen diğer soyguncuyu yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir önceki yazımız olan Çocuklarımın babası eniştemmiş başlıklı makalemizde babası, Çocuklarımın ve eniştemmiş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,