Mektup Sohbet

Mektup sohbet, Metup chat, Mektup sohbet odaları, Mektup chat odaları

Sohbet odaları başlığı altında açtığımız güzel sohbet sitemize her şehirden insanları davet ediyoruz. Sohbet platformumuz altında küfür ve görevlilerle tartışmak yasaktır. Onun haricinde ise siyaset konuşmak tartışmak din konuşmak tartışmak kesinlikle yasaktır. Kurallara uymanızı önemle rica ediyorum. Oyun odalarımız ve sohbet odalarımız ayrıdır ve Radyo muzda vardır. Kurallardan bahsetmek gerekirse Reklam yapmak , Küfür etmek , Herhangi bir sosyal medya veyahut site adresi vermek kullanıcıları başka bir sohbet sitesine davet etmek genel sohbet ortamında tartışma yaratacak cümleler kurmak kişilere nisbeten hareketlerde bulunmak yasaktır. Bu gibi olayları yapanlar uzaklaştırılacaktır. Saygı ve seviye çerçevesinde bir sohbet platformu kurmak için büyük çabalar sarfediyoruz.

logo1

 

Daha kaliteli ve Daha modern Sohbet ortamı kurmak için tüm emekler her gün sarf edilmektedir ve tüm şehirler hatta ülkelerden kişileri SohbetOdam.Org Sitesine bağlayacağımıza inaniyoruz. 7 Aylık olan web sitelerimiz diğer sitelere nisbeten daha çabuk gelişmektedir ve hızını tüm gayretiyle korumaktadır. Buda demek oluyorki User akışımız gayet güzel sağlanmaktadır.
Merak etmemeniz adına söylemek istediklerimde var. Sunucumuzda Kullanıcı gibi görünen BOT türü userlar bulunmamaktadır. Tüm kullanıcılar Kendi isteğiyle sohbet sitesine bağlanan kişilerdir. Panel kullanımını anlatmak gerekirse Menü kısmında Nick yani kullanmış oldugunuz isimleri kayıt altına aldıra bilirsiniz ( Şifreleye bilirsiniz ) böylelikle kimse sizin kullanmış oldugunuz nick ile giriş yapamayacaktır. Panelimizde Kameralı sohbet sistemimizde aktif edilmiştir. Böylece kamera ile sohbet edebilir sesli görüşe bilirsiniz.
Sitemize bağlı olan web adresleri ise şunlardır. SohbetOdam.Org , Sohbet-tr.net , Sohbetiz.Org , Sohbetchatim.Org , Chatsohbetim.org , Mynetsohbetim.Org , Beyaz.gen.tr ve Forumumuz + Radyomuz adına açılan ForumTutkum.Org ile HarikaFm.Net Adreslerimiz’de mevcuttur. Keyifli sohbetler

Bir önceki yazımız olan Taze Sohbet Chat başlıklı makalemizde Taze Chat, Taze chat siteleri ve Taze Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,