Ukraynalı sevgili perişan ettti


İnternette tanışıp âşık olduğu Ukraynalı Anzhelika D.’yle (38) Türkiye’de 1.5 yıl birlikte olan Gökhan E. (35), sevgilisinin para ve ziynet eşyalarını alıp ülkesine kaçmasıyla şok yaşadı.Sevgilisini Ukrayna’da bulan Gökhan E.’yi sevgilisi bıçakladı, arkadaşları darp etti.

KENDİNE BAŞKA BİRİNİ BUL

Habertürk Gazetesi’nin haberine göre Tekirdağlı klima ustası Gökhan E. (35), internet ortamında Ukrayna’da yaşayan Anzhelika D. (38) ile tanıştı. Bir süre sonra arkadaşlıklarının ilerlemesi üzerine Ukraynalı kadın, Gökhan E.’nin yaşadığı Çorlu İlçesi’ne gitti. İnternette başlayan aşk, Çorlu’da da devametti ve iki sevgili aynı evde 1.5 yıl yaşadı. Gökhan E.’nin evlilik planları yaptığı günlerde, yaklaşık 2 ay önce mesai sonrası evine giden Gökhan E., evde “Ben gidiyorum. Kendine başka birini bul” yazılı bir not buldu.

HESAP SORMAK İÇİN GİTTİ AMA

Telefonla sevgilisine ulaşamayan genç, evde sakladığı para ve ziynet eşyalarının yerinde olmadığını gördü. Soyulduğunu anlayan Gökhan E., polise başvurdu. Dedektif gibi çalışan ve Anzhelika D.’nin Ukrayna’daki adresine ulaşan genç, hesap sormak için bu ülkeye de gitti. Ancak Gökhan E., Anzhelika D. tarafından bacağından ve kalçasından bıçaklandı. Gökhan E., evde bulunan ve Anzhelika D.’nin arkadaşları olduğu tahmin edilen grup tarafından da darp edildi.

Parası, cep telefonu ve kimliği alınan, gözlerini açtığında kendisini sokak ortasında bulan Gökhan E., tedavi altına alındı. Ukrayna makamlarına başvurup eski sevgilisinden şikâyetçi olan Gökhan E., hiçbir sonuca ulaşamayınca Türkiye’ye döndü. Çorlu’da bıçaklandığı ve darp edildiğine dair rapor alan Gökhan E., ardından savcılığa giderek şikâyette bulundu. Savcılık, Gökhan E.’nin iddialarıyla ilgili soruşturma başlattı.

Alıntı haberdir.

Bir önceki yazımız olan Komutanlar sıfır noktasına indi! başlıklı makalemizde indi!, Komutanlar ve noktasına hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,